1. Вибір товару

Використовуючи рубрикатор продукції оберіть необхідний Вам товар. В описі товару розміщена детальна інформація про технічні характеристики, фотографія, вказується вартість.

Кожен товар можна перемістити в «Папку порівняння». Ця функція допоможе Вам підібрати товар зі схожими характеристиками.

Якщо Вам знадобиться додаткова інформація про товари, Ви можете звернутись за консультацією до менеджерів ТОВ «Сансервіс» по телефону, а також електронною поштою (контактні дані див. нижче).

2. Оформлення замовлення

На обраному товарі натисніть пункт «В корзину». Товар додається автоматично до Вашої корзини. Далі Ви можете продовжити оформлення покупки чи повернутись в каталог товарів, якщо потрібно ще щось замовити.

Після того, як Ви повністю визначились з вибором товару, заходьте в «Корзину». Тут Ви можете переглянути перелік усієї вибраної Вами продукції, і при потребі відкорегувати Ваше замовлення. Якщо Ви коригуєте замовлення, не забудьте обновити суму замовлення за допомогою посилання «Перерахувати суму замовлення».

Далі натискайте клавішу «Оформити замовлення». Відкриється форма замовлення, в якій введіть необхідну інформацію, контактні номери телефонів (обов’язково!) і натисніть «Відправити».

Виконуючи цю операцію, ви підтверджуєте свій свідомий вибір і згоду з цінами, кількістю і характеристикою товарів (колір, варіант виконання, розміри і т.д.)

В найближчі терміни менеджер ТОВ «Сансервіс» зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення і часу доставки. Також Ви можете оформити замовлення телефоном, з’єднавшись з менеджером ТОВ «Сансервіс».

 

              

 

 

Кошик

Sum total:   0.00 Грн
Go to cart

                                                         Діє гнучка   система знижок  !!!

                                                         

 

 

Форма входу