Ласкаво просимо на сайт компанії ТОВ «Сансервіс»

ТОВ «Сансервіс» - це молоде підприємство, засноване в 2005 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво меблів для ванних кімнат, а також оптово-роздрібна торгівля сантехнічними виробами.

Асортимент продукції власного виробництва представлений тумбами, дзеркалами, пеналами і комодами у ванну кімнату різних розмірів, а також в широкій кольоровій гаммі (білі, рожеві, бордові, салатові, темно-сині, блакитні, бежеві, бірюзові, чорні, яскраво-червоні, яскраво-зелені).

Ми пропонуємо якісні і функціональні меблі для ванних кімнат

При виборі меблів для ванних кімнат слід звертати увагу не лише на естетичне оформлення, але й на функціональні властивості та практичність кожного виробу. Майже в кожній серії меблів виробництва торгової марки «Сансервіс» є декілька варіантів виконання: з різним розміщенням висувних шухляд та скриньок, поличок, наявністю корзин для білизни. Крім того, порадує покупця і розробка меблів нашими спеціалістами в широкій розмірній сітці – тумби під умивальники (44-106 см), пенали різноманітної місткості і ширини, комоди підлогові і навісні, кутові меблі, дзеркала з поличками і шафками. Звичайно, завдяки продуманій розробці кожного предмету колекцій меблів компанії «Сансервіс» можна раціонально обладнати і укомплектувати ванні кімнати будь-яких розмірів.
Постійно розширюючи асортимент, використовуючи сучасні технології виробництва, ми прагнемо, щоб меблі для ванних кімнат виробництва компанії «Сансервіс» стали синонім високої якості і сучасного дизайну.

Меблі компанія «Сансервіс» виготовляє по ГОСТ 16371-93 «Меблі. Загальні технічні умови», вони проходять санітарно-епідеміологічні експертизи з отриманням санитарно-епидеміологічного заключення.

При виробництві корпусів і фасадів меблів використовуються високоякісні ламіновані плити ДСП і МДФ виробництва  фирми "Egger" (Австрія), а також виробництва підприємств, що входять до складу швейцарского концерна Swiss Krono Group. Використання високоякісних хімічних складників клею і дотримання классу еміссії формальдегіда Е1 гарантують безпеку для Вашого здоров’я.

Всі деталі меблів  прогрунтовані  і пофарбовані  двокомпонентною  поліуретановою фарбою, виробництва  ICA, Sayerlack  (Италия).

Меблі виробництва компанії «Сансервіс» комплектуються найкращою фурнітурою таких фірм, як Hettich, Hafele, Кронас, DC, а це забезпечують надійність і довговічність нашим меблям для ванних кімнат.

Тумби комплектуються умивальниками виробництва ЗАТ «Славутський комбінат "Будфарфор" (Україна), ТОВ "Церсаніт Інвест" (Україна, Польща), та умивальниками зі штучного каменю виробництва ТОВ "Сансервіс". 

Продукція торгової марки «Сансервіс»,завдяки високій якості та помірним цінам, з успіхом продається у всіх регіонах України і відправляється на експорт.  Надійні і зручні меблі «Сансервіс» виготовляються на сучасному обладнанні , кваліфікованими, досвідченими спеціалістами з екологічно чистих матеріалів і забезпечують затишок і благополуччя в кожну оселю.

Кожен покупець, навіть досить вимогливий , зможе обрати в асортименті ТОВ «Сансервіс» меблі на свій смак, відповідно до своїх уявлень про ідеальну ванну кімнату.

Кошик

Sum total:   0.00 Грн
Go to cart

                                                         Діє гнучка   система знижок  !!!

                                                         

 

 

Форма входу